KONST / Litografier / Färglitografi 12411448
nr 1241 1448
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 222/240, bladets mått: 22,5x18 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:08:49
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander